Eredmények

Esemény

2017. augusztus 22.

  EFL Cup, AngliaEredmény
20:45Fulham - Bristol CityHelytelen adat
  Primera A, KolumbiaEredmény
1:00La Equidad - Atletico Huila1:0 (0:0)
1:00La Equidad - Atletico Huila1:0 (0:0)
  Serie A, BrazíliaEredmény
1:00Fluminense - Atletico Belo Horizonte MG2:1 (1:0)
1:00Fluminense - Atletico Belo Horizonte MG2:1 (1:0)

2017. augusztus 21.

  1. Division, CiprusEredmény
18:00Olympiakos Nicosia - Doxa Katokopias0:0 (0:0)
18:00Olympiakos Nicosia - Doxa Katokopias0:0 (0:0)
  1. Division, Macedonia (FYROM)Eredmény
17:00Shkupi - Skendija 790:3 (0:0)
17:00Shkupi - Skendija 790:3 (0:0)
  1.SNL, SzlovéniaEredmény
20:00NK Rudar - NK Celje2:1 (2:0)
20:00NK Rudar - NK Celje2:1 (2:0)
  1st Division Norra, SvédországEredmény
19:00IFK Luleå - Umea FC2:2
  1st Division Södra, SvédországEredmény
19:00IK Oddevold - Assyriska BK5:0 (2:0)
19:00IK Oddevold - Assyriska BK5:0 (2:0)
  2. Division Avd 1, NorvégiaEredmény
19:00Vålerenga 2 - Bærum4:1 (0:1)
  2. Division Avd. 2, NorvégiaEredmény
14:00Odds BK 2 - Hodd2:4 (1:1)
  2.SNL, SzlovéniaEredmény
17:00ND Ilirija - NS Mura0:1 (0:0)
17:00ND Ilirija - NS Mura0:1 (0:0)
  2nd Division Avd 2, NorvégiaEredmény
14:00Odds BK 2 - Hodd2:4 (1:1)
  2nd Division Avd. 1, NorvégiaEredmény
19:00Vålerenga 2 - Bærum4:1 (0:1)
  3rd Division Avd 2, NorvégiaEredmény
20:15IF Ready - Stabaek IF II1:6 (0:0)
  3rd Division Avd 3, NorvégiaEredmény
20:00Sandnes Ulf 2 - Lura6:0 (4:0)
  3rd Division Avd 4, NorvégiaEredmény
18:00Brann 2 - Aalesund 23:1 (0:1)
  3rd Division Avd 5, NorvégiaEredmény
18:00Molde 2 - Tillerbyen FK4:1 (1:0)
  3rd Division Avd. 2, NorvégiaEredmény
19:00Lillehammer FK - Raufoss 23:1
20:15IF Ready - Stabaek IF II1:6 (0:0)
  3rd Division Avd. 3, NorvégiaEredmény
20:00Sandnes Ulf 2 - Lura6:0 (4:0)
  3rd Division Avd. 4, NorvégiaEredmény
18:00Brann 2 - Aalesund 23:1 (0:1)
  3rd Division Avd. 5, NorvégiaEredmény
18:00Molde 2 - Tillerbyen FK4:1 (1:0)
  3rd Division Avd. 6, NorvégiaEredmény
18:00Alta 2 - Tromsø 21:0
  3rd Division Sydöstra Götaland, SvédországEredmény
18:30Aelmhults IF - FK Almeboda/Linneryd3:1 (1:0)
18:30Aelmhults IF - FK Almeboda/Linneryd3:1 (1:0)
  AFC Bajnokok Ligája, ÁzsiaEredmény
17:50Al Ain (UAE) - Al Hilal (KSA)0:0 (0:0)
17:50Al Ain (UAE) - Al Hilal (KSA)0:0 (0:0)
  Allsvenskan, SvédországEredmény
19:00GIF Sundsvall - Kalmar FF1:3 (0:1)
19:00Orebro SK - Hammarby0:3 (0:1)
19:00GIF Sundsvall - Kalmar FF1:3 (0:1)
19:00Orebro SK - Hammarby0:3 (0:1)
  Apertura, EcuadorEredmény
0:00Barcelona SC - Guayaquil City0:0 (0:0)
0:00Barcelona SC - Guayaquil City0:0 (0:0)
  Apertura, PanamaEredmény
0:00Arabe Unido - Plaza Amador1:1
  Bundesliga 2., NémetországEredmény
20:30Arminia Bielefeld - VfL Bochum2:0 (2:0)
20:30Arminia Bielefeld - VfL Bochum2:0 (2:0)
  Calcutta Premier Division, IndiaEredmény
11:30Calcutta Customs - Tollygunge Agragami0:0 (0:0)
11:30Calcutta Customs - Tollygunge Agragami0:0 (0:0)
13:30Mohun Bagan AC - Patha Chakra5:2 (2:1)
13:30Mohun Bagan AC - Patha Chakra5:2 (2:1)
  Campeonato Paranaense (U19), BrazíliaEredmény
16:00Clube Andraus Brasil LTDA (U19) - Iraty (U19)2:1 (1:0)
16:00Clube Andraus Brasil LTDA (U19) - Iraty (U19)2:1 (1:0)
  Campeonato Paulista - női, BrazíliaEredmény
20:30Ponte Preta - SC Corinthians Paulista0:1 (0:1)
  Campeonato Paulista - Women, BrazíliaEredmény
20:30Ponte Preta - SC Corinthians Paulista0:1 (0:1)
  Challenge League, SvájcEredmény
20:00FC Winterthur - Servette FC0:2 (0:0)
20:00FC Winterthur - Servette FC0:2 (0:0)
  Championship League, BangladesEredmény
12:15Kawran Bazar Progoti - Bashundhara Kings0:1 (0:1)
12:15Kawran Bazar Progoti - Bashundhara Kings0:1 (0:1)
  Clausura, BolíviaEredmény
1:30Blooming - Guabira2:2 (0:1)
1:30Blooming - Guabira2:2 (0:1)
  Clausura, VenezuelaEredmény
0:30Monagas - Portuguesa FC4:1 (1:0)
0:30Zamora - Deportivo Anzoategui2:2 (2:1)
0:30Monagas - Portuguesa FC4:1 (1:0)
0:30Zamora - Deportivo Anzoategui2:2 (2:1)
  Copa Argentina, ArgentínaEredmény
2:10River Plate - Instituto Atletico4:1 (1:0)
2:10River Plate - Instituto Atletico4:1 (1:0)
23:00Club Atlético Temperley - Defensa y Justicia0:2 (0:1)
23:00Club Atlético Temperley - Defensa y Justicia0:2 (0:1)
  Copa FPF (U23), BrazíliaEredmény
20:30Clube Andraus Brasil LTDA (U23) - Rio Branco PR (U23)1:2 (1:1)
20:30Clube Andraus Brasil LTDA (U23) - Rio Branco PR (U23)1:2 (1:1)
  Eerste Divisie, HollandiaEredmény
20:00Jong FC Utrecht - FC Oss0:3 (0:0)
20:00Jong PSV Eindhoven - De Graafschap2:2 (1:1)
20:00Jong FC Utrecht - FC Oss0:3 (0:0)
20:00Jong PSV Eindhoven - De Graafschap2:2 (1:1)
  Ekstraklasa, LengyelországEredmény
18:00Zaglebie Lubin - Wisła Krakkó3:0 (1:0)
18:00Zaglebie Lubin - Wisła Krakkó3:0 (1:0)
  Eliteserien, NorvégiaEredmény
19:00Sarpsborg 08 - Stromsgodset0:0 (0:0)
  Eliteserien - Livebet, NorvégiaEredmény
19:00Sarpsborg 08 - Stromsgodset0:0 (0:0)
  Erste Liga, AusztriaEredmény
18:30TSV Hartberg - FC Wacker Innsbruck3:1 (1:1)
18:30TSV Hartberg - FC Wacker Innsbruck3:1 (1:1)
  First League, ÖrményországEredmény
15:00FC Pyunik 2 - FC Shirak 21:0 (0:0)
15:00Avan Academy - Alashkert FC 21:1 (1:0)
15:00Erebuni - FC Lori Vanadzor0:5 (0:1)
15:00FC Banants Yerevan 2 - FC Ararat 20:0 (0:0)
15:00Avan Academy - Alashkert FC 21:1 (1:0)
15:00Erebuni - FC Lori Vanadzor0:5 (0:1)
15:00FC Banants Yerevan 2 - FC Ararat 20:0 (0:0)
15:00FC Pyunik 2 - FC Shirak 21:0 (0:0)
17:00Gandzasar Kapan 2 - ArtsaghElhalasztva
  First Professional Football League, BulgáriaEredmény
19:30FK Septemvri Sofia - PFC Beroe Stara Zagora0:1 (0:1)
19:30FK Septemvri Sofia - PFC Beroe Stara Zagora0:1 (0:1)
  Jordan Shield Cup, JordániaEredmény
17:00Al-Wihdat - Al-Ahli SC Amman2:1 (1:1)
17:00Al-Wihdat - Al-Ahli SC Amman2:1 (1:1)
19:30Al-Ramtha - That Ras2:0 (1:0)
19:30Al-Ramtha - That Ras2:0 (1:0)
  Klub barátságos mérkőzések, VilágEredmény
17:00FK Korab Debar - KS KamzaElhalasztva
20:45Internazionale (U19) - Us Sassuolo Calcio (U19) (2x40)2:0
  Kupa, IránEredmény
14:15Gol Abrisham - Shahrdari Tabriz1:0 (1:0)
14:15Rah Ahan - Shohada Babolsar1:1 (0:0)
14:15Gol Abrisham - Shahrdari Tabriz1:0 (1:0)
14:15Rah Ahan - Shohada Babolsar1:1 (0:0)
15:00Iranjavan Bushehr - Shahin Lordegan4:0 (1:0)
15:00Iranjavan Bushehr - Shahin Lordegan4:0 (1:0)
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.