Eredmények

Esemény

2017. december 11.

  Apertura, GuatemalaEredmény
0:00Deportivo Petapa - Municipal0:3 (0:1)
0:00Deportivo Petapa - Municipal0:3 (0:1)
  Eerste Divisie, HollandiaEredmény
19:00FC Oss - NEC NijmegenElhalasztva
  Nacional B, ArgentínaEredmény
0:00CA Mitre de Santiago del Estero - Club Atlético Brown de Adrogué1:0 (1:0)
0:00CA Mitre de Santiago del Estero - Club Atlético Brown de Adrogué1:0 (1:0)

2017. december 10.

  1. Division, CiprusEredmény
14:00Nea Salamina - Aris Limassol2:0 (0:0)
14:00Nea Salamina - Aris Limassol2:0 (0:0)
15:00Olympiakos Nicosia - AEK Larnaca1:2 (1:1)
15:00Olympiakos Nicosia - AEK Larnaca1:2 (1:1)
  1. Division, Hong KongEredmény
5:30Tung Sing - Wing Yee0:4 (0:2)
5:30Shatin - Eastern District SA1:0 (0:0)
5:30Wong Tai Sin - Tai Chung1:0 (0:0)
5:30Tung Sing - Wing Yee0:4 (0:2)
5:30Shatin - Eastern District SA1:0 (0:0)
5:30Wong Tai Sin - Tai Chung1:0 (0:0)
7:30Double Flower - Kwun Tong3:1 (0:1)
7:30Sun Hei - Mutual FC0:1 (0:1)
7:30Dreams Metro Gallery - Hoi King0:2 (0:2)
7:30Double Flower - Kwun Tong3:1 (0:1)
7:30Sun Hei - Mutual FC0:1 (0:1)
7:30Dreams Metro Gallery - Hoi King0:2 (0:2)
8:45Hong Kong FC - Wan Chai8:0 (5:0)
8:45Hong Kong FC - Wan Chai8:0 (5:0)
  1. Division, Macedonia (FYROM)Eredmény
12:00Vardar Szkopje - Akademija Pandev3:1 (2:0)
12:00Vardar Szkopje - Akademija Pandev3:1 (2:0)
  1. HNL, HorvátországEredmény
14:00NK Lokomotiva Zagreb - HNK Hajduk Split0:2 (0:0)
16:00HNK Rijeka - NK Slaven Belupo2:0 (1:0)
  1.HNL, HorvátországEredmény
14:00NK Lokomotiva Zagreb - HNK Hajduk Split0:2 (0:0)
16:00HNK Rijeka - NK Slaven Belupo2:0 (1:0)
  1.SNL, SzlovéniaEredmény
12:00NK Krsko - ND Gorica Elhalasztva
15:50NK Maribor - Aluminij KidricevoElhalasztva
  1st Division - Women, CiprusEredmény
9:00Pafia FC - EN Thoi Lakatamias0:8 (0:5)
9:00Pafia FC - EN Thoi Lakatamias0:8 (0:5)
  2. Bundesliga Nord - Women, NémetországEredmény
10:00SV Meppen - Blau-Weiss Hohen NeuendorfElhalasztva
13:001. FC Saarbrucken - SC Freiburg IIElhalasztva
13:001. FC Saarbrucken - SC Freiburg IIElhalasztva
  2. Bundesliga Süd - Women, NémetországEredmény
10:00FC Bayern München II - 1. FC Koln II1:1 (0:0)
10:00FC Bayern München II - 1. FC Koln II1:1 (0:0)
  2. League Beyaz Group, TörökországEredmény
10:00Sanliurfaspor - Zonguldak Komurspor2:1 (1:0)
10:00Sanliurfaspor - Zonguldak Komurspor2:1 (1:0)
10:30Anadolu Selcukluspor - Bugsasspor0:5 (0:4)
10:30Fethiyespor - Karsiyaka0:0 (0:0)
10:30Kirklarelispor - Bandirmaspor1:2 (0:2)
10:30Nazilli Belediyespor - Gumushanespor1:2 (0:2)
10:30Nigde Belediyespor - Kahramanmarasspor1:1
10:30Sakaryaspor - Silivrispor2:2 (1:0)
10:30Anadolu Selcukluspor - Bugsasspor0:5 (0:4)
10:30Fethiyespor - Karsiyaka0:0 (0:0)
10:30Kirklarelispor - Bandirmaspor1:2 (0:2)
10:30Nazilli Belediyespor - Gumushanespor1:2 (0:2)
10:30Nigde Belediyespor - Kahramanmarasspor1:1
10:30Sakaryaspor - Silivrispor2:2 (1:0)
  2. League Kirmizi Group, TörökországEredmény
10:30Bodrumspor - Eyupspor1:2 (0:1)
10:30Bucaspor - Kastamonuspor3:1 (1:0)
10:30Hatayspor - Amed Sportif Faaliyetler1:0
10:30Menemen Belediyespor - Etimesgut Belediye3:0 (1:0)
10:30Mersin Idman Yurdu - Inegolspor1:3 (1:1)
10:30Tokatspor - Sancaktepe Belediye0:1 (0:1)
10:30Tuzlaspor - Kocaeli Birlik SK2:0 (2:0)
10:30Bodrumspor - Eyupspor1:2 (0:1)
10:30Bucaspor - Kastamonuspor3:1 (1:0)
10:30Hatayspor - Amed Sportif Faaliyetler1:0
10:30Menemen Belediyespor - Etimesgut Belediye3:0 (1:0)
10:30Tokatspor - Sancaktepe Belediye0:1 (0:1)
10:30Tuzlaspor - Kocaeli Birlik SK2:0 (2:0)
10:30Mersin Idman Yurdu - Inegolspor1:3 (1:1)
  3. League Group 1, TörökországEredmény
10:00Belediye Bingolspor - Batman Petrolspor2:2
10:00Yomraspor - Bergama Belediyespor1:0 (1:0)
10:00Yomraspor - Bergama Belediyespor1:0 (1:0)
10:30Catalcaspor - Manisa Buyuksehir Belediyespor0:1 (0:1)
10:30Dardanelspor AS - Yeni Altindag Belediyespor2:1 (0:0)
10:30Duzcespor - Ofspor1:0 (1:0)
10:30Erzin - Erbaaspor1:2
10:30Kemerspor - Bayburtspor1:2 (1:1)
10:30Catalcaspor - Manisa Buyuksehir Belediyespor0:1 (0:1)
10:30Dardanelspor AS - Yeni Altindag Belediyespor2:1 (0:0)
10:30Duzcespor - Ofspor1:0 (1:0)
10:30Erzin - Erbaaspor1:2
10:30Kemerspor - Bayburtspor1:2 (1:1)
  3. League Group 2, TörökországEredmény
10:00Yeni Diyarbakirspor - Kirikhanspor1:0 (0:0)
10:00Van Buyuksehir Belediyespor - Pazarspor0:4
10:00Yeni Diyarbakirspor - Kirikhanspor1:0 (0:0)
10:00Van Buyuksehir Belediyespor - Pazarspor0:4
10:30Darica Genclerbirligi - Orduspor4:2 (3:0)
10:30Kasimpasa - Erzincan Refahiye1:0
10:30Kayseri Erciyesspor - Muglaspor2:4 (1:2)
10:30Tire 1922 - Yesil Bursa1:1
10:30Turgutluspor - 1461 Trabzon0:3
10:30Ankara Demirspor - Ergene Velimese Spor0:0 (0:0)
10:30Darica Genclerbirligi - Orduspor4:2 (3:0)
10:30Kayseri Erciyesspor - Muglaspor2:4 (1:2)
10:30Tire 1922 - Yesil Bursa1:1
10:30Ankara Demirspor - Ergene Velimese Spor0:0 (0:0)
  3. League Group 3, TörökországEredmény
10:30Adliyespor - Tarsus Idman Yurdu0:4 (0:2)
10:30Karacabey Birlikspor - Payas1:1 (0:0)
10:30Kizilcabolukspor - Corum Belediyespor1:1
10:30Osmaniyespor - Cizrespor3:0 (0:0)
10:30Sultanbeyli Belediyespor - Arsinspor1:0 (0:0)
10:30Tekirdagspor - Sanliurfaspor1:1 (1:0)
10:30UTAS Usakspor A.S - Aydinspor2:0
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.