Eredmények

Esemény

2018. október 18., csütörtök

  Apertura, El SalvadorEredmény
3:00CD Luis Angel Firpo - CD SonsonateElhalasztva
  Apertura, NicaraguaEredmény
0:00Juventus Managua - Diriangen2:1 (1:0)
0:00Managua - Real Madriz FC4:2 (2:0)
0:00Managua - Real Madriz FC4:2 (2:0)
  Clausura, VenezuelaEredmény
0:00Monagas - Deportivo Anzoategui1:1 (0:0)
0:00Monagas - Deportivo Anzoategui1:1 (0:0)
1:00Carabobo - Metropolitanos1:0 (0:0)
1:00Carabobo - Metropolitanos1:0 (0:0)
  Copa Paulista, BrazíliaEredmény
1:00XV de Piracicaba/SP - Ituano1:0 (0:0)
1:00XV de Piracicaba/SP - Ituano1:0 (0:0)
  MLS, Észak-AmerikaEredmény
1:30DC United - Toronto FC1:0 (1:0)
1:30Orlando City - Seattle Sounders1:2 (0:2)
1:30DC United - Toronto FC1:0 (1:0)
1:30Orlando City - Seattle Sounders1:2 (0:2)
  Primera A, KolumbiaEredmény
1:00Junior Barranquilla - Boyaca Patriotas4:0 (2:0)
1:00La Equidad - Deportes Tolima0:1 (0:1)
1:00La Equidad - Deportes Tolima0:1 (0:1)
1:00Junior Barranquilla - Boyaca Patriotas4:0 (2:0)
  Primera B, ChileEredmény
1:00Barnechea - La Serena2:3 (2:0)
1:00Barnechea - La Serena2:3 (2:0)

2018. október 17., szerda

  1 Lyga, LitvániaEredmény
14:30FK Dziugas - FC Stumbras Kaunas II1:1
17:30Dainava - FK Banga Gargzdai2:1 (0:1)
17:30Dainava - FK Banga Gargzdai2:1 (0:1)
  1. Division, Szaúd-ArábiaEredmény
17:10Al-Qaisoma - Al Nojoom1-5
17:25Abha - Al-Jeel1:0
17:25Al-Jabalain - Hajer0:0
17:30Al Ain - Al Washm2:0
17:35Al Ansar - Najran0:2
  1. Liga Women, CsehországEredmény
18:00FC Hradec Kralove - 1.FC Slovacko2-5
  2. League Beyaz Group, TörökországEredmény
13:00Gaziantepspor - Keciorengucu0:1 (0:0)
13:00Gumushanespor - Sakaryaspor0:2 (0:1)
13:00Gaziantepspor - Keciorengucu0:1 (0:0)
13:00Gumushanespor - Sakaryaspor0:2 (0:1)
13:30Ankara Demirspor - Hacettepe1:1 (1:1)
13:30Kastamonuspor - Bayrampasaspor1:1
13:30Ankara Demirspor - Hacettepe1:1 (1:1)
14:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Samsunspor0:2
14:00Eyupspor - UTAS Usakspor A.S0:0 (0:0)
14:00Inegolspor - Sariyer0:2 (0:0)
14:00Sancaktepe Belediye - Manisaspor3:0
14:00Inegolspor - Sariyer0:2 (0:0)
14:00Eyupspor - UTAS Usakspor A.S0:0 (0:0)
  2. League Kirmizi Group, TörökországEredmény
13:00Sivas Belediyespor - Menemen Belediyespor2:3
13:30Bugsasspor - Fatih Karagumruk1:4 (0:0)
13:30Etimesgut Belediye - Anadolu Selcukluspor2:0 (0:0)
13:30Zonguldak Komurspor - Tokatspor0:0
13:30Bugsasspor - Fatih Karagumruk1:4 (0:0)
13:30Etimesgut Belediye - Anadolu Selcukluspor2:0 (0:0)
14:00Kirklarelispor - Darica Genclerbirligi0:1
14:00Manisa Buyuksehir Belediyespor - Sanliurfaspor3:0 (1:0)
14:00Pendikspor - Bandirmaspor4:3
14:00Manisa Buyuksehir Belediyespor - Sanliurfaspor3:0 (1:0)
18:00Fethiyespor - Tarsus Idman Yurdu1:1 (0:0)
18:00Kahramanmarasspor - Tuzlaspor1:0 (0:0)
18:00Fethiyespor - Tarsus Idman Yurdu1:1 (0:0)
18:00Kahramanmarasspor - Tuzlaspor1:0 (0:0)
  3. League Group 1, TörökországEredmény
13:00Hekimoglu Trabzon - Yomraspor1:0 (1:0)
13:00Hekimoglu Trabzon - Yomraspor1:0 (1:0)
13:30Nevsehir Spor Genclik - Tire 19223:3
14:00Sile Yildizspor - Buyukcekmece Tepecikspor4:0 (3:0)
14:00Silivrispor - Artvin Hopaspor1:0 (1:0)
14:00Gebzespor - Nazilli Belediyespor1:2
14:00Ergene Velimese Spor - Korfez FK1:0
14:00Sile Yildizspor - Buyukcekmece Tepecikspor4:0 (3:0)
14:00Silivrispor - Artvin Hopaspor1:0 (1:0)
  3. League Group 2, TörökországEredmény
13:00Osmaniyespor - Van Buyuksehir Belediyespor1:5 (1:2)
13:00Ofspor - Elazig Belediyespor4:0
13:00Pazarspor - Sultanbeyli Belediyespor3:2
13:00Osmaniyespor - Van Buyuksehir Belediyespor1:5 (1:2)
13:30Kirsehir Belediyespor - Alibeykoyspor Istanbul2:1
13:30Yeni Altindag Belediyespor - Kemerspor3:1
14:00Erokspor AS - Duzcespor0:3 (0:1)
14:00Kizilcabolukspor - Karsiyaka2:2 (2:1)
14:00Catalcaspor - Yeni Orduspor0:4
14:00Erokspor AS - Duzcespor0:3 (0:1)
14:00Kizilcabolukspor - Karsiyaka2:2 (2:1)
  3. League Group 3, TörökországEredmény
13:00Payasspor - Corum Belediyespor3:2
14:00Anadolu Bagcilar - Diyarbakirspor0:0 (0:0)
14:00Golcukspor - 1461 Trabzon2:1 (2:0)
14:00Turgutluspor - Muglaspor1:0 (0:0)
14:00Serik Belediyespor - Kocaelispor2:1
14:00Anadolu Bagcilar - Diyarbakirspor0:0 (0:0)
14:00Golcukspor - 1461 Trabzon2:1 (2:0)
14:00Turgutluspor - Muglaspor1:0 (0:0)
18:00Bucaspor - Bayburt Ozel Idare Genc0:1 (0:0)
18:00Bucaspor - Bayburt Ozel Idare Genc0:1 (0:0)
  3.Liga, SzlovákiaEredmény
15:00FK Puchov - TJ Kovo Belusa4:1
15:00TJ Tatran Oravske Vesele - Liptovska Stiavnica1:1
  3rd League, GörögországEredmény
15:00Ionikos - AEEK INKA2:1 (0:1)
15:00Ialysos - AO Palliniakos3:2 (1:0)
15:00Ionikos - AEEK INKA2:1 (0:1)
15:00Ialysos - AO Palliniakos3:2 (1:0)
  A Lyga, LitvániaEredmény
17:00Zalgiris Vilnius - Lietava Jonava2:1 (2:0)
17:00Zalgiris Vilnius - Lietava Jonava2:1 (2:0)
  Apertura, El SalvadorEredmény
23:30CD Pasaquina - Municipal Limeno1:1 (0:1)
23:30CD Pasaquina - Municipal Limeno1:1 (0:1)
  Apertura, NicaraguaEredmény
0:00Juventus Managua - Diriangen2:1 (1:0)
  Apertura, PanamaEredmény
3:00Sporting San Miguelito - Arabe Unido1:0
3:00San Francisco - Alianza FC1:0 (0:0)
3:00Tauro - Santa Gema FC3:0 (1:0)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.