Kedvenceim

A kedvencek kiválasztásához kattintson egy csillag szimbólumra a fogadási területen.

54 091 fogadás

Fogadási szolgáltatások

Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

12:00
01. 19
12:00
01. 19
12:00
01. 19
12:15
01. 19
13:00
01. 19
14:30
01. 19
15:35
01. 19
19:05
01. 19
7:00
01. 20
13:30
01. 20

Fogadástípusok

QuickTip

szombat - 2019. 01. 19.

Fogadás győztesre

KBSL - Törökország

Fenerbahce - Adana ASKI 5:00
Cukurova - Orman Genclik 6:00
Kayseri Basketbol - Mersin Buyuksehir Belediye 8:00
Izmit Belediyespor - Galatasaray 9:00

WNBL - Ausztrália

Perth Lynx - Adelaide Lightning 6:00

A2 - Férfi - Görögország

AS Diagoras Driopideon - ASK Ippokratis KO 6:00
Apollon Patras - AS Evropi Pefkohoriou 10:00
GS Amarousiou - GS Xarilaos Trikoupis 10:00

TKBL - Women - Törökország

Istanbulgucu - Akdeniz Universitesi 6:00

Superleague - 1st Division - Oroszország

MBA Moszkva - BC Zenit Farm Szentpétervár 6:00

Superliga - férfi - Ukrajna

MBC Mykolaiv - BC Dnipro 6:00
BC Zaporizhya - BC Avantazh-Politehnik 7:00

SBL - Tajvan

Taiwan Beer - Taiwan Bank 6:00

TKB2L - Women - Törökország

Elazig - Cankaya Universitesi 6:00
Edremit Belediyesi - Urla BLD 7:00
Mardin Buyuksehir Belediye - Nesibe Aydin 7:30
Yalova Vip - Istanbul Universitesi SK 9:00

Campeonato Nacional Liga Feminina - Portugália

Ovarense - Vitoria Guimaraes SC 6:30

TBL - Törökország

Final Spor Genclik Bursa - Duzce Belediye 6:30
Yeni Mamak Spor - Manisa Buyuksehir Belediye 8:00
Karesispor - Mamak Belediyesi Ankara 8:00
Akhisar Belediye - Ormanspor 10:00

Chinese Basketball Association - Kína

Liaoning - Sichuan Whales 6:35
Nanjing Monkey King - Shandong 6:35

Polska Liga Koszykówki - Lengyelország

Anwil Wloclawek - Arka Gdynia 6:40

VTB League - Európa

Avtodor Saratov (RUS) - Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) 8:00
Unics Kazan (RUS) - BC Kalev/Cramo (EST) 10:00
VEF Riga (LAT) - BC Nizhny Novgorod (RUS) 10:00

2. Liga - Lengyelország

Basket Junior Suchy Las - Domino Inowroclaw 8:00
Warszawa KK - PKK Zubry Bialystok 8:30
Zaglebie Sosnowiec - Pogon Ruda Slaska 9:00
MKK Gniezno - Ogniwo Polbit Szczecin 10:00
Unia Tarnow - KS Start Meble Dobrodzien 10:00

TB2L - Törökország

Haliliye Belediye - Yuksekcita Koleji 8:00
Samsun Basketbol - MKD Bossan 8:00
Gemlik - Bornova Belediye 9:00
Efe Spor - Kocaeli 10:00

LNB Espoirs (U21) - Franciaország

Fos Provence Basket (U21) - Gravelines-Dunkerque (U21) 8:15
Le Mans (U21) - Dijon (U21) 9:30

A1 - Férfi - Görögország

Rethymno Cretan Kings B.C. - PAOK Szalonika 8:45
Promitheas Patras - Kolossos Rhodes 8:45
GS Kimis - Panionios 8:45
AEK Athén - Peristeri Athens 10:00
Aris - GS Lavriou 10:30

BLNO - Norvégia

Nidaros Jets - Froeya Basket 9:00

1. Division - férfi - Ciprus

AEL Limassol - Enosis Paralimni 9:00
AEK Larnaca - Michelin ETHA 9:00

Basketligaen - Dánia

Wolfpack/BMS - Stevnsgade SuperMen 9:00

Puente Alto U22 - Chile

CD Espanol de Talca (U22) - CD Manquehue (U22) 9:00

Serie C Gold - Olaszország

Stella Azzurra Viterbo - Virtus Aprilia 9:15

1. Division - Katar

Al Shamal - Al Ahli 9:30

LKL League - Litvánia

Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) - BC Alytaus Dzukija 9:45
Neptunas - KK Prienai 10:00
Lietuvos rytas - Lietkabelis 10:20

Korisliiga - Finnország

Lapuan Korikobrat - Tampereen Pyrinto 10:00
UU-Korihait - Kauhajoen Karhu 10:00

Liga Portuguesa - Portugália

Benfica - Vitoria Guimaraes 10:00

Estonian-Latvian Basketball League - Európa

BK Ventspils - TTU KK 10:00

Liga Nationala Group A - Men - Románia

CSM Universitatea Craiova - CSM Oradea 10:00

1. Division - férfi - Finnország

Lahti Basketball - Korikouvot Kouvola 10:00
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.