Kosárlabda

Fénypontok

8:30
04.27
8:30
04.27
8:30
04.27
8:30
04.27
9:15
04.27
9:30
04.28
11:15
04.28
11:30
04.28
11:30
04.28
11:30
04.28

Fogadástípusok

QuickTip

csütörtök - 2017.04.27.

Fogadás győztesre

Premier League - Women - Oroszország

Dinamo-GUVD Novosibirsk - Spartak Vidnoe 4:00
UMMC Ekaterinburg - Dynamo Kursk 7:00

Super League - Irán

Shahrdary Arak - Chemidor Tehran 4:30
Azad - Shahrdary Tabriz 4:30

IBL - Indonézia

Dell Aspac Jakarta - Pelita Jaya Jakarta 5:00

Korisliiga - Women - Finnország

Hyvinkaan Ponteva - Espoo United 8:30

National Basketball League - Men - Playoffs - Bulgária

Rilski Sportist - Balkan 8:30
Beroe 07 - Spartak Pleven 8:30
Academic Plovdiv - Cherno More 8:30

LBL 1st Division - Lettország

Valmiera - Liepajas Lauvas 8:30

Premier League - Izrael

Maccabi Rishon Lezion - Gilboa Galil 9:00
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 9:00
Hapoel Eilat - Hapoel Tel Aviv 9:00
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzliya 11:05

A1 Liga - playoff - Horvátország

Sibenik - KK Zágráb 9:00
Cibona Zagreb - Zadar 11:00

NB I. A - Magyarország

Körmend - Szolnoki Olaj 9:00

Extraliga Men - Play Off - Szlovákia

MBK Rieker Komarno - Slavia TU Kosice 9:00

Basketligaen - Dánia

Horsens IC - Bakken Bears 9:15

ÖBL - Ausztria

WBC Raiffeisen Wels - Arkadia Traiskirchen Lions 10:00
Redwell Gunners Oberwart - Raiffeisen Fürstenfeld Panthers 10:30

Basketligaen - Playoff - Svédország

Södertälje Kings - Norrköping Dolphins 10:04

Campionato Regionale U20 - Olaszország

AD Stars Basket (U20) - Castiglione Murri Basket (U20) 10:50
AD Pallacanestro Milano 1958 (U20) - ASD BK Cusano Milanino (U20) 12:20

Proliga - Portugália

Barreirense - Terceira Basket 13:30

NBB - Brazília

Mogi das Cruzes - Universo/Vitoria 16:00

Liga Nacional - Argentína

Quilmes - Obras Basket 17:00
Atletico Echague - Argentino de Junin 17:00

péntek - 2017.04.28.

Fogadás győztesre

Euroliga - férfi - Európa

Darussafaka (TUR) - Real Madrid (ESP) 9:30
Anadolu Efes (TUR) - Olympiakos Piraeus (GRE) 11:15

Ligue Feminine de Basketball - Franciaország

Nantes Rezé - USO Mondeville 11:00

Bundesliga - Németország

Giessen 46ers - Telekom Baskets Bonn 11:30
SC RASTA Vechta - BG Göttingen 11:30
S.Oliver Baskets - Science City Jena 11:30

Championnat Pro A - Franciaország

Dijon - Chalon/Saone 11:45
Fogadószelvény
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.

Élő fogadás

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.