Jégkorong

Élő események

Fénypontok

12:30
10.20
13:15
10.20
13:30
10.20
13:30
10.20
13:45
10.20
13:45
10.20
19:35
10.20
19:35
10.20
7:30
10.22
10:00
10.22

Fogadástípusok

QuickTip

péntek - 2017.10.20.

Eredmény (háromesélyes)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Tyumensky Legion - Avto Ekaterinburg 4:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Omskie Yastreby - Sputnik Almetyevsk 7:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Altay Ust-Kamenogorsk - Irbis Kazan 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Snezhnye Barsy - Ladya Togliatti 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Belye Medvedi - Reaktor Nizhnekamsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sarmaty - Sibirskie Snaipery 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mamonty Yugry - Tolpar Ufa 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Salavat Ufa - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AK Bars Kazan - Tractor Chelyabinsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Zauralye Kurgan - Toros Neftekamsk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rubin Tyumen - Molot-Prikamye Perm 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dynamo Saint-Petersburg - SKA-Neva St.Petersburg 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Ocelari Trinec - HC Skoda Plzen 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Verva Litvinov - HC Bili Tygri Liberec 11:20
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pirati Chomutov - BK Mlada Boleslav 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Dynamo Pardubice - PSG Zlin 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SM-Liiga - Finnország

Pelicans - Kookoo 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tappara - Ilves 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lukko - HPK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jukurit - Kärpät 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
KalPa - JyP 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Mestis - Finnország

Kettera - Peliitat 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Iisalmen Peli-Karhut - Kiekko-Vantaa 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Espoo United - LeKi 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Keupa HT - TUTO Hockey 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jokipojat - SaPKo 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HC Kosice - HC 05 Banska Bystrica 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HKM Zvolen - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dukla Trencin - MsHK Zilina 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC 07 Detva - HK Nitra 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Nove Zamky - HK Poprad 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

HC Znojmo - Sapa Fehérvár AV19 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
KAC Klagenfurt - Dornbirner Eishockey Club 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC Red Bull Salzburg - EHC LIWEST Black Wings Linz 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vienna Capitals - HC Bozen Sudtirol 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

HC Vita Hasten - AIK IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Leksands IF - BIK Karlskoga 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
IF Troja/Ljungby - IK Oskarshamn 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vasterviks IK - IF Björklöven 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MODO Hockey - Timra IK BK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tingsryds AIF - IK Pantern 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Almtuna IS - Sodertalje SK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Esbjerg Energy - Herlev Eagles 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rodovre Mighty Bulls - Rungsted Ishockey 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Gentofte Stars - SonderjyskE 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Aalborg Pirates - Frederikshavn Whitehawks 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Herning Bluefox - Hvidovre Fighters 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL - Németország

Krefeld Pinguine - Schwenninger Wild Wings 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbären Berlin 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
EHC Red Bull München - Straubing Tigers 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Augsburger Panther - Düsseldorfer EG 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Grizzlys Wolfsburg - Adler Mannheim 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kölner Haie - ERC Ingolstadt 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Németország

Lausitzer Füchse - Dresdner Eislöwen 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Löwen Frankfurt - Kassel Huskies 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ESV Kaufbeuren - SC Riessersee 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tölzer Löwen - Ravensburg Towerstars 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.