Jégkorong

Élő események

Fénypontok

19:35
03. 25
20:05
03. 25
20:05
03. 25
20:05
03. 25
21:05
03. 25
22:35
03. 25
12:00
03. 26
14:00
03. 27
14:00
03. 27
12:30
03. 28

Fogadástípusok

QuickTip

hétfő - 2019. 03. 25.

Eredmény (háromesélyes)

Ontario Hockey League - Play-off - Kanada

Sault Ste. Marie Greyhounds at Owen Sound Attack (3. játék) 19:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Pittsburgh Penguins at New York Rangers 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Florida Panthers at Toronto Maple Leafs 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Buffalo Sabres at New Jersey Devils 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Boston Bruins at Tampa Bay Lightning 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vegas Golden Knights at St. Louis Blues 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dallas Stars at Winnipeg Jets 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nashville Predators at Minnesota Wild 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Los Angeles Kings at Calgary Flames 21:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Detroit Red Wings at San Jose Sharks 22:35
Háromesélyes (rendes játékidő)

kedd - 2019. 03. 26.

Eredmény (háromesélyes)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Oroszország

Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karaganda 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga Playoff - Fehéroroszország

Shakhtyor Soligorsk - HC Neman Grodno 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Playoff - Csehország

HC Skoda Plzen - HC Olomouc 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Mestis Playoff - Finnország

LeKi - RoKi 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Mestis Promotion/Relegation - Finnország

Hunters - Peliitat 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Playoff - Szlovákia

HKM Zvolen - HK Nitra 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

PHL - Playoffs - Lengyelország

Comarch Cracovia - Tauron KH GKS 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Liga Playoffs - Magyarország

Ferencvárosi TC - HSC Csíkszereda 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Playoff - Dánia

Rungsted Ishockey - Frederikshavn Whitehawks 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SonderjyskE - Aalborg Pirates 15:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Norgesmesterskapet - Norvégia

Storhamar - Stavanger 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Play-off - Svédország

Luleå HF - Växjö Lakers HC 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Färjestads BK - HV 71 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

HockeyAllsvenskan - Relegation/Promotion Round - Svédország

HC Vita Hasten - Tranas AIF 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Hudiksvalls HC - Kristianstads IK 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Alps Hockey League - Playoffs - Ausztria

EC Red Bull Salzburg Junior - EHC Lustenau 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
HDD Olimpija Ljubljana - Ritten 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Playoff - Németország

ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Löwen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislöwen 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Playdown - Németország

Tolzer Lowen - EHC Freiburg 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League Playoff - Svájc

EV Zug - Lausanne HC 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SC Bern - EHC Biel 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League Playout - Svájc

HC Davos - Rapperswil-Jona Lakers 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Ligue Magnus - Relegation Round - Franciaország

Anglet - Mulhouse 15:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

szerda - 2019. 03. 27.

Eredmény (háromesélyes)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Oroszország

Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Playoff - Szlovákia

HK Poprad - HC 05 Banska Bystrica 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Norgesmesterskapet - Norvégia

Frisk/Asker - Valerenga 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Play-off - Svédország

Djurgårdens IF - Skelleftea AIK 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Frölunda HC - Malmö 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Promotion/Relegation Playoff - Svédország

Timrå IK - IK Oskarshamn 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Swiss League Playoff - Svájc

Chaux de Fonds - Langenthal 14:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

csütörtök - 2019. 03. 28.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - rájátszás - Oroszország

CSZKA Moszkva - SKA St Petersburg 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Promotion/Relegation Playoff - Svédország

Mora IK - Leksands IF 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2019. 03. 29.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - rájátszás - Oroszország

Avangard Omsk - Salavat Ufa 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Playoff - Ausztria

Graz 99ers - EC KAC 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vienna Capitals - EC Red Bull Salzburg 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL Playoff - Németország

ERC Ingolstadt - Kölner Haie 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Eisbären Berlin - EHC Red Bull München 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Düsseldorfer EG - Augsburger Panther 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Ligue Magnus - Playoffs - Franciaország

Rouen - Grenoble 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2019. 05. 10.

Eredmény (háromesélyes)

Férfi világbajnokság - Világ

Finnország - Kanada 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Oroszország - Norvégia 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
USA - Szlovákia 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Csehország - Svédország 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

szombat - 2019. 05. 11.

Eredmény (háromesélyes)

Férfi világbajnokság - Világ

Dánia - Franciaország 6:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Svájc - Olaszország 6:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Németország - Nagy-Britannia 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lettország - Ausztria 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Norvégia - Csehország 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.