Jégkorong

Élő események

Fénypontok

19:05
11. 13
19:35
11. 13
13:00
11. 14
13:00
11. 14
4:00
11. 15
6:30
11. 15
13:15
11. 15
13:15
11. 15
13:30
11. 15
13:30
11. 15

Fogadástípusok

QuickTip

szerda - 2019. 11. 13.

Eredmény (háromesélyes)

Swiss League - Svájc

Olten - Visp 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Elite League - Egyesült Királyság

Glasgow Clan - Cardiff Devils 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

AHL - Észak-Amerika

Belleville Senators at Laval Rocket 19:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Syracuse Crunch at Rochester Americans 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Hershey Bears at Wilkes-Barre/Scranton Penguins 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Texas Stars at Manitoba Moose 20:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chicago Wolves at Milwaukee Admirals 20:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
San Jose Barracuda at San Diego Gulls 22:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Ottawa Senators at New Jersey Devils 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Toronto Maple Leafs at New York Islanders 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Washington Capitals at Philadelphia Flyers 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dallas Stars at Calgary Flames 21:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chicago Blackhawks at Vegas Golden Knights 22:05
Háromesélyes (rendes játékidő)

csütörtök - 2019. 11. 14.

Eredmény (háromesélyes)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Amurskie Tigry - MHK Dynamo St. Petersburg 4:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stalnye Lisy - Ladya Togliatti 7:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Omskie Yastreby - Irbis Kazan 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Belye Medvedi - HC Sarmaty 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Snezhnye Barsy - Reaktor Nizhnekamsk 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tyumensky Legion - Chaika Nizhny Novgorod 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

WHL Women - Oroszország

Dynamo Saint-Petersburg - Agidel UFA 4:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Torpedo Ust-Kamenogorsk - Zauralye Kurgan 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Molot-Prikamye Perm - Neftyanik Almetyevsk 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dynamo Saint-Petersburg - HK Dynamo Tver 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Torpedo NN - Sibir Novosibirsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Severstal Cherepovec - Avangard Omsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AK Bars Kazan - Tractor Chelyabinsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moszkva - Barys Astana 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
CSZKA Moszkva - Salavat Ufa 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Riga - Spartak Moszkva 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Fehéroroszország

Shakhtyor Soligorsk - HK Mogilev 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lida - Metallurg Zhlobin 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Esbjerg Energy - Frederikshavn Whitehawks 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

PHL - Lengyelország

MMKS Podhale Nowy Targ - Kadra Pzhl (U23) 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Frisk/Asker - Lillehammer 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Gruner - Stjernen 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Manglerud Star - Sparta Sarpsborg 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Svédország

Frölunda HC - Orebro HK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Djurgårdens IF - Luleå HF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Skelleftea AIK - Växjö Lakers HC 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Färjestads BK - Brynäs IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Malmö Redhawks - IK Oskarshamn 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Linköpings HC - Leksands IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HV 71 - Rögle BK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL - Németország

Grizzlys Wolfsburg - Düsseldorfer EG 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2019. 11. 15.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Admiral - Jokerit 4:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Red Star Kunlun - SKA St Petersburg 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Altay Ust-Kamenogorsk - Sputnik Almetyevsk 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Ocelari Trinec - BK Mlada Boleslav 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Skoda Plzen - HC Energie Karlovy Vary 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Vitkovice Steel - HC Kometa Brno 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

Dukla Michalovce - HC Kosice 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dukla Trencin - HC 05 Banska Bystrica 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Poprad - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MAC Budapest - Slovan Bratislava 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

HIFK - SaiPa 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.