Jégkorong

Élő események

Fénypontok

10:00
10. 22
12:30
10. 22
13:00
10. 22
13:15
10. 22
13:45
10. 22
13:45
10. 22
19:05
10. 22
21:05
10. 22
13:00
10. 24
13:30
10. 24

Fogadástípusok

QuickTip

kedd - 2019. 10. 22.

Eredmény (háromesélyes)

Asian Hockey League - Ázsia

Nikko Icebucks - Anyang Halla 2:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Oji Eagles - Daemyung Killer Whales 2:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

KRS Heilongjiang - Ermak Angarsk 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ORG Beijing - Sokol Krasnoyarsk 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Gornyak Uchaly - Zauralye Kurgan 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Molot-Prikamye Perm - Metallurg Novokuznetsk 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Toros Neftekamsk - Saryarka Karaganda 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
CSK VVS Samara - HK Dynamo Tver 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Izhstal Izhevsk - Torpedo Ust-Kamenogorsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lada Togliatti - SKA-Neva St.Petersburg 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Torpedo Gorkii - Chelmet Chelyabinsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Neftyanik Almetyevsk - Nomad Nur-Sultan 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dizel Penza - Dynamo Saint-Petersburg 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Salavat Ufa - Avangard Omsk 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jokerit - Spartak Moszkva 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Minszk - Barys Astana 12:10
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA St Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Altay Ust-Kamenogorsk - Irbis Kazan 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Snezhnye Barsy - Chaika Nizhny Novgorod 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HC Kosice - HC Nove Zamky 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Nitra - Dukla Michalovce 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Poprad - HKM Zvolen 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC 07 Detva - HC 05 Banska Bystrica 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

Rytiri Kladno - HC Kometa Brno 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mountfield HK - HC Ocelari Trinec 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

PHL - Lengyelország

TH Unia Oświęcim - Lotos PKH Gdansk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
KH Zaglebie Sosnowiec - TKH Toruń 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
GKS Tychy - GKS Katowice 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Svédország

Skelleftea AIK - Luleå HF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Manglerud Star - Storhamar 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Aalborg Pirates - Herning Bluefox 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Esbjerg Energy - Rungsted Ishockey 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rodovre Mighty Bulls - SonderjyskE 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Herlev Eagles - Odense Bulldogs 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

EHC LIWEST Black Wings Linz - Graz 99ers 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Németország

EV Landshut - Lausitzer Füchse 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Svájc

HC Ambri-Piotta - SC Bern 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Fribourg-Gotteron - SCL Tigers 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rapperswil-Jona Lakers - EHC Biel 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lausanne HC - EV Zug 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
ZSC Lions - Geneve Servette HC 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Swiss League - Svájc

Visp - EHC Kloten 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
EHC Winterthur - GCK Lions 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Biasca Ticino Rockets - Olten 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Thurgau - HC Sierre 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Arizona Coyotes at New York Rangers 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
San Jose Sharks at Buffalo Sabres 19:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vancouver Canucks at Detroit Red Wings 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Anaheim Ducks at Nashville Predators 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Los Angeles Kings at Winnipeg Jets 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Edmonton Oilers at Minnesota Wild 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Washington Capitals at Calgary Flames 21:05
Háromesélyes (rendes játékidő)

szerda - 2019. 10. 23.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Amur Khabarovsk - HC Sochi 5:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Admiral - Dinamo Moszkva 5:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Magnitogorsk - AK Bars Kazan 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

Tappara - Vaasan Sport 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lukko - Kookoo 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.