• We use cookies and third party cookies to improve our services, analyse and personalise your preferences and to show you advertisements. If you continue the navigation, we consider that you are accepting its use. You can modify the settings and obtain further information in our Cookie Policy

Results

Events

20 September 2018

  Brasileiro Feminino, BrazilResult
00:30SC Corinthians Paulista - Ponte Preta2:0 (1:0)
00:30SC Corinthians Paulista - Ponte Preta2:0 (1:0)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrazilResult
02:00Palmeiras (U20) - SC Internacional (U20)1:1 (0:1)
02:00Vitoria BA (U20) - Corinthians (U20)2:1 (1:1)
02:00Palmeiras (U20) - SC Internacional (U20)1:1 (0:1)
02:00Vitoria BA (U20) - Corinthians (U20)2:1 (1:1)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaResult
15:00Chacarita Juniors (Reserves) - Temperley (Reserves)Postponed
  Clausura, BoliviaResult
01:30San Jose - Nacional Potosi2:3 (1:2)
01:30San Jose - Nacional Potosi2:3 (1:2)
  Clausura, VenezuelaResult
00:00Estudiantes de Merida - Monagas1:1 (0:1)
00:00Estudiantes de Merida - Monagas1:1 (0:1)
01:00Academia Puerto Cabello - Atletico Venezuela0:2 (0:1)
01:00Mineros - Zamora2:2 (1:0)
01:00Mineros - Zamora2:2 (1:0)
01:00Academia Puerto Cabello - Atletico Venezuela0:2 (0:1)
  Club Friendlies, WorldResult
02:00DC United - CD Olimpia (HON)1:1 (1:1)
02:00DC United - CD Olimpia (HON)1:1 (1:1)
  Copa Libertadores, South AmericaResult
00:30Independiente (ARG) - River Plate (ARG)0:0 (0:0)
00:30Independiente (ARG) - River Plate (ARG)0:0 (0:0)
  Copa Paulista, BrazilResult
01:00Internacional SP - Red Bull Brasil0:1 (0:0)
01:00Internacional SP - Red Bull Brasil0:1 (0:0)
  Copa Santa Catarina, BrazilResult
01:10Clube Atletico Metropolitano - Hercilio Luz Futebol Clube2:3 (0:1)
01:10Clube Atletico Metropolitano - Hercilio Luz Futebol Clube2:3 (0:1)
  Copa Sudamericana, South AmericaResult
00:30Caracas (VEN) - Atletico PR (BRA)0:2 (0:1)
00:30Caracas (VEN) - Atletico PR (BRA)0:2 (0:1)
  Nacional B, BoliviaResult
02:00Club Independiente Petrolero - CA Bermejo1:1 (1:0)
02:00Club Independiente Petrolero - CA Bermejo1:1 (1:0)
  Torneo Federal, ArgentinaResult
01:45Atletico Parana - Juventud Unida Gualeguaychu0:0 (0:0)
01:45Atletico Parana - Juventud Unida Gualeguaychu0:0 (0:0)
02:00CA San Lorenzo de Alem - Sportivo Belgrano1:1 (0:1)
02:00Club Mutual Crucero del Norte - CA Chaco For Ever2:1 (1:0)
02:00Sportivo AC Las Parejas - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo2:1 (1:1)
02:00CA San Lorenzo de Alem - Sportivo Belgrano1:1 (0:1)
02:00Club Mutual Crucero del Norte - CA Chaco For Ever2:1 (1:0)
02:01Sportivo AC Las Parejas - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo2:1 (1:1)
  USL Pro, North AmericaResult
00:30Penn FC - Louisville City FC0:3 (0:2)
00:30Penn FC - Louisville City FC0:3 (0:2)
01:00Charleston Battery - Charlotte Independence1:1 (1:0)
01:00Charleston Battery - Charlotte Independence1:1 (1:0)

19 September 2018

  1st Division, CyprusResult
18:00Nea Salamina - APOEL2:3 (0:2)
18:00Nea Salamina - APOEL2:3 (0:2)
  1st Division, DenmarkResult
19:30HB Køge - Fremad Amager4:0 (1:0)
19:30HB Køge - Fremad Amager4:0 (1:0)
  1st Division, Saudi ArabiaResult
17:20Al Nojoom - Jeddah Club2-2
17:35Al-Qaisoma - Al-Shoalah0-1
17:45Najran - Al-Jabalain0-1
17:50Al Ain - Al-Adalh1-1
18:00Al Ansar - Al-Nahdha2-1
  2nd Division Pulje 2, DenmarkResult
19:00Hellerup IK - BK Avarta2:0 (0:0)
19:00Hellerup IK - BK Avarta2:0 (0:0)
  3.HNL, CroatiaResult
16:30Sloga Nova Gradiska - HNK Cibalia Vinkovci2-1
  A Lyga, LithuaniaResult
17:00Kauno Zalgiris - Lietava Jonava1:1 (0:0)
17:00Kauno Zalgiris - Lietava Jonava1:1 (0:0)
19:00Atlantas - Stumbras1:3 (0:2)
19:00Atlantas - Stumbras1:3 (0:2)
  AFC Champions League, AsiaResult
12:00Suwon Samsung Bluewings - Jeonbuk Motors 0:3 (0:1)
12:00Suwon Samsung Bluewings - Jeonbuk Motors 0:3 (0:1)
  AFC Cup, AsiaResult
10:00April 25 (PRK) - Altyn Asyr FK (TKM)2-2
  Apertura, NicaraguaResult
19:00Jalapa - Walter Ferreti0:0 (0:0)
19:00Jalapa - Walter Ferreti0:0 (0:0)
23:00Chinandega FC - Juventus Managua0:1 (0:0)
23:00Deportivo Ocotal - Managua2:5 (0:2)
23:00Deportivo Ocotal - Managua2:5 (0:2)
23:00Chinandega FC - Juventus Managua0:1 (0:0)
  Brasileiro Feminino, BrazilResult
20:00CR Flamengo - Kindermann SC4:0 (2:0)
20:00Santos FC - Ferroviaria2:2 (0:1)
20:00CR Flamengo - Kindermann SC4:0 (2:0)
20:00Santos FC - Ferroviaria2:2 (0:1)
  Calcutta Premier Division, IndiaResult
11:00George Telegraph - West Bengal Police FC1:0 (0:0)
11:00George Telegraph - West Bengal Police FC1:0 (0:0)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrazilResult
22:00Flamengo (U20) - Fluminense RJ (U20)0:1 (0:0)
22:00Vasco da Gama (U20) - Coritiba (U20)2:0 (1:0)
22:00Flamengo (U20) - Fluminense RJ (U20)0:1 (0:0)
22:00Vasco da Gama (U20) - Coritiba (U20)2:0 (1:0)
  Campeonato Carioca - Serie B (U20), BrazilResult
17:45Sampaio Correa MA (U20) - Audax Rio EC (U20)1:0 (0:0)
17:45Sampaio Correa MA (U20) - Audax Rio EC (U20)1:0 (0:0)
18:00Tigres (U20) - America RJ (U20)0:3 (0:2)
18:00Tigres (U20) - America RJ (U20)0:3 (0:2)
  Campeonato Carioca B, BrazilResult
20:00Audax Rio - Americano0:1 (0:0)
20:00Sampaio Correa - America RJ0:3 (0:1)
  Campeonato Carioca B - Livebet, BrazilResult
20:00Audax Rio - Americano0:1 (0:0)
20:00Sampaio Correa - America RJ0:3 (0:1)
  Central Junior League (U18), PolandResult
11:00KKS Lech Poznan (U18) - Wisla Krakow (U18)1:0 (1:0)
11:00Jagiellonia Bialystok (U18) - Korona Kielce (U18)1:3 (0:0)
11:00Jagiellonia Bialystok (U18) - Korona Kielce (U18)1:3 (0:0)
11:00KKS Lech Poznan (U18) - Wisla Krakow (U18)1:0 (1:0)
12:00Pogon Szczecin (U18) - Slask Wroclaw (U18)4-5
14:00Legia Warszawa (U18) - Arka Gdynia (U18)2-0
15:00Zaglebie Lubin (U18) - GKS Belchatow (U18)5:0 (3:0)
15:00Zaglebie Lubin (U18) - GKS Belchatow (U18)5:0 (3:0)
  Central League, EnglandResult
14:00Port Vale (Reserves) - Notts County (Res)5:3 (2:1)
14:00Port Vale (Reserves) - Notts County (Res)5:3 (2:1)
  Ceska Fotbalova Liga, Czech RepublicResult
17:00FC Pisek - TJ Jiskra Domazlice1:0 (0:0)
17:00FK Slavoj Vysehrad - FK Loko Vltavin3:2 (3:2)
17:00FK Dobrovice - TJ Jiskra Usti nad Orlici5:2 (2:2)
17:00Litomerice - Olympia Radotin3:2 (1:1)
17:00TJ Stechovice - FK Kraluv Dvur1:1 (0:1)
17:00SK Prevysov - 1.FC Karlove Vary3:2 (2:1)
17:00SK Sokol Brozany - SK Benesov1:1 (1:1)
17:00SK Viktorie Jirny - FC Slovan Velvary0:0 (0:0)
No bet has been selected.
To select a bet, please click on the respective result.
  •  

Live calendar

Bet live now, 24 hours a day, 7 days a week!

Bet live now!

We use cookies and third party cookies to improve our services, analyse and personalise your preferences and to show you advertisements. If you continue the navigation, we consider that you are accepting its use. You can modify the settings and obtain further information in our Cookie Policy.

ElectraWorks Limited, the provider of this website, is licensed by the Government of Gibraltar and regulated by the Gibraltar Gambling Commissioner under the Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited has been granted a fixed-odds licence (RGL No. 051) and casino licence (RGL N0. 50) for the operation of remote gambling.

Furthermore, ElectraWorks Limited is licensed by the UK Gambling Commission under the Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited has been granted License No. 000-039011-R-319371-004 for the operation of remote gambling in Britain.